IEGBX6-1-62-32.0-AG-M3-V
- Артикул производителя:
- IEGBX6-1-62-32.0-AG-M3-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- CSA, TUV, UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 32A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V