2216-S110-P1M1-S111-A-10A
- Артикул производителя:
- 2216-S110-P1M1-S111-A-10A
- Краткое описание:
- CIR BRK THRM-MG 10A 240VAC/50VDC
- Actuator Type :
- Slide Switch
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077, UL60947-4-1
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V