127-P10-H-KF-050022-30A
Артикул производителя:
127-P10-H-KF-050022-30A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Push to Reset
Approval Agency :
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
30A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V