IAR1-1-52-32.0-AC-00
- Артикул производителя:
- IAR1-1-52-32.0-AC-00
- Производитель/Бренд:
- Sensata-Airpax
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR
- Производитель :
- Sensata-Airpax
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 32A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V