3120-N521-P7T1-W15LY4-20A
- Артикул производителя:
- 3120-N521-P7T1-W15LY4-20A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 2P
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- Orange
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 230V
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V