3120-N511-PTT1-W15XY2-10A
- Артикул производителя:
- 3120-N511-PTT1-W15XY2-10A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 1P
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Orange
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 24V
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V