3120-N321-P7T1-W01D-14A
Артикул производителя:
3120-N321-P7T1-W01D-14A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIR BRKR THERM SWITCH 2P
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
CSA, KTL, UL, VDE
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
14A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V