ME1-B-34-250-1-A36-B-C
Артикул производителя:
ME1-B-34-250-1-A36-B-C
Производитель/Бренд:
Carling Technologies
Краткое описание:
CIRCUIT BREAKER
Производитель :
Carling Technologies
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
CSA, UL1077
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
500mA
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V