3120-N511-P7T1-W19DG2-10A
- Артикул производителя:
- 3120-N511-P7T1-W19DG2-10A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 1P
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- Green
- Illumination Voltage (Nominal) :
- 24V
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V