MA1-B-14-250-1-A26-B-N
- Артикул производителя:
- MA1-B-14-250-1-A26-B-N
- Approval Agency :
- CSA, TUV, UL
- Current Rating (Amps) :
- 500mA
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V