1115-F111-P1T2-2.5A
Артикул производителя:
1115-F111-P1T2-2.5A
Производитель/Бренд:
E-T-A
Краткое описание:
CIRC BRKR THRM
Производитель :
E-T-A
Категория товара :
Circuit Breakers
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
2.5A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
32 V