1410-G111-L2F1-S01-6.3A
- Артикул производителя:
- 1410-G111-L2F1-S01-6.3A
- Производитель/Бренд:
- E-T-A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 6.3A 250VAC 50VDC
- Производитель :
- E-T-A
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 6.3A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V