CLB-503-27J7N-B-F/50
- Артикул производителя:
- CLB-503-27J7N-B-F/50
- Производитель/Бренд:
- Carling Technologies
- Краткое описание:
- CIRCUIT BREAKER
- Производитель :
- Carling Technologies
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 50A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V