1658-G21-02-P13-D01-20A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-02-P13-D01-20A
- Краткое описание:
- CIRC BRKR THRM
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Illumination :
- None
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 120 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V