1658-G21-04-P10-13A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-04-P10-13A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 13A 240VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 13A
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V