1658-G21-08-P10-15A
- Артикул производителя:
- 1658-G21-08-P10-15A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V