IELHK11-1-52F-40.0-01-V
- Артикул производителя:
- IELHK11-1-52F-40.0-01-V
- Current Rating (Amps) :
- 40A
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 415 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V