482-G111-K1M1-A1S0-50A
- Артикул производителя:
- 482-G111-K1M1-A1S0-50A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 50A 115VAC 28VDC
- Current Rating (Amps) :
- 50A
- Voltage Rating - AC :
- 115 V
- Voltage Rating - DC :
- 28 V