CBW57-PS-10A-5X
- Артикул производителя:
- CBW57-PS-10A-5X
- Производитель/Бренд:
- OptiFuse
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 10A 250VAC 32VDC
- Производитель :
- OptiFuse
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- CCC, CSA, cURus, TUV, UR, VDE
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V