ACBP-V-10C
- Артикул производителя:
- ACBP-V-10C
- Краткое описание:
- CIR BRKR 10A 32VDC AUTO RESET
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Voltage Rating - DC :
- 32 V