ACBP-H-10C
- Артикул производителя:
- ACBP-H-10C
- Производитель/Бренд:
- OptiFuse
- Краткое описание:
- CIR BRKR 10A 32VDC AUTO RESET
- Производитель :
- OptiFuse
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Automatic Reset
- Approval Agency :
- cURus, UL1077
- Breaker Type :
- Current Rating (Amps) :
- 10A
- Illumination :
- None
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 32 V