ATR20-A-63S-WB2-B-15.0A-2
- Артикул производителя:
- ATR20-A-63S-WB2-B-15.0A-2
- Производитель/Бренд:
- Sensata-Airpax
- Краткое описание:
- CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
- Производитель :
- Sensata-Airpax
- Категория товара :
- Circuit Breakers
- Actuator Type :
- Push to Reset
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Thermal
- Current Rating (Amps) :
- 15A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Poles :
- 1
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V