IELK1-1-72-50.0-01-V
- Артикул производителя:
- IELK1-1-72-50.0-01-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR 50A 240VAC 80VDC
- Current Rating (Amps) :
- 50A
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V