3120-N321-P7T1-W01D-12A
- Артикул производителя:
- 3120-N321-P7T1-W01D-12A
- Краткое описание:
- CIR BRKR THERM SWITCH 2P
- Actuator Type :
- Rocker
- Approval Agency :
- CSA, KTL, UL, VDE
- Current Rating (Amps) :
- 12A
- Illumination :
- None
- Number of Poles :
- 2
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 50 V