IELK1-1-72-60.0-01-V
- Артикул производителя:
- IELK1-1-72-60.0-01-V
- Краткое описание:
- CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 60A
- Current Rating (Amps) :
- 60A
- Voltage Rating - AC :
- 250 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V