IELK1-1-72-100.-01
- Артикул производителя:
- IELK1-1-72-100.-01
- Краткое описание:
- CIR BRKR 100A 240VAC 80VDC
- Approval Agency :
- UL1077
- Current Rating (Amps) :
- 100A
- Number of Poles :
- 1
- Voltage Rating - AC :
- 240 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V