TZW4Z1R5A001R00
Артикул производителя:
TZW4Z1R5A001R00
Производитель/Бренд:
Murata Electronics
Краткое описание:
CAP TRIMMER 0.4-1.5PF 250V SMD
Производитель :
Murata Electronics
Категория товара :
Trimmers, Variable Capacitors
Adjustment Type :
Top
Capacitance Range :
0.4 ~ 1.5pF
Dielectric Material :
Ceramic
Features :
Low Profile
Height - Seated (Max) :
0.102" (2.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
200 @ 500MHz
Size / Dimension :
0.205" L x 0.165" W (5.20mm x 4.20mm)
Voltage - Rated :
250 V