TZR1Z1R5A001R00
Артикул производителя:
TZR1Z1R5A001R00
Производитель/Бренд:
Murata Electronics
Краткое описание:
CAP TRIMMER 0.7-1.5PF 25V SMD
Производитель :
Murata Electronics
Категория товара :
Trimmers, Variable Capacitors
Adjustment Type :
Top
Capacitance Range :
0.7 ~ 1.5pF
Dielectric Material :
Ceramic
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
200 @ 200MHz
Size / Dimension :
0.067" L x 0.059" W (1.70mm x 1.50mm)
Voltage - Rated :
25 V