08055J330GAWTR
Артикул производителя:
08055J330GAWTR
Производитель/Бренд:
Ethertronics/AVX
Краткое описание:
CAP THIN FILM 33PF 50V 0805
Производитель :
Ethertronics/AVX
Категория товара :
Thin Film Capacitors
Capacitance :
33 pF
Features :
RF, High Q, Low Loss
Height - Seated (Max) :
0.029" (0.73mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
50 V