02013J1R7ABWTR\500
Артикул производителя:
02013J1R7ABWTR\500
Краткое описание:
CAP THIN FILM 1.7PF 25V 0201
Capacitance :
1.7 pF
Height - Seated (Max) :
0.011" (0.28mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
25 V