04023J0R2PBWTR\500
Артикул производителя:
04023J0R2PBWTR\500
Краткое описание:
CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402
Capacitance :
0.2 pF
Height - Seated (Max) :
0.020" (0.50mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Tolerance :
±0.02pF
Voltage - Rated :
25 V