0201ZJ0R2ABWTR
Артикул производителя:
0201ZJ0R2ABWTR
Краткое описание:
CAP THIN FILM 0.2PF 10V 0201
Capacitance :
0.2 pF
Height - Seated (Max) :
0.011" (0.28mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
10 V