ATCC-211A-035-104M-T
- Артикул производителя:
- ATCC-211A-035-104M-T
- Краткое описание:
- CAP TANT 0.1UF 20% 35V 1206
- Capacitance :
- 0.1 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 20Ohm
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Manufacturer Size Code :
- A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 35 V