TAC106K020P05-F
- Артикул производителя:
- TAC106K020P05-F
- Краткое описание:
- CAP TANT 10UF 10% 20V AXIAL
- Capacitance :
- 10 µF
- Manufacturer Size Code :
- 5
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 20 V