TAC105K050P02-F
- Артикул производителя:
- TAC105K050P02-F
- Краткое описание:
- CAP TANT 1UF 10% 50V AXIAL
- Capacitance :
- 1 µF
- Manufacturer Size Code :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 50 V