594D107X9010C2T035
Артикул производителя:
594D107X9010C2T035
Производитель/Бренд:
Vishay Sprague
Краткое описание:
CAP TANT 100UF 10% 10V 2812
Производитель :
Vishay Sprague
Категория товара :
Tantalum Capacitors
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
95mOhm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2812 (7132 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
10 V