195D106X9004S2T
Артикул производителя:
195D106X9004S2T
Производитель/Бренд:
Vishay Sprague
Краткое описание:
CAP TANT 10UF 10% 4V 1507
Производитель :
Vishay Sprague
Категория товара :
Tantalum Capacitors
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.056" (1.42mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
S
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1507 (3718 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.143" L x 0.072" W (3.63mm x 1.83mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
4 V