TAZG106M025CRSZ0000
Артикул производителя:
TAZG106M025CRSZ0000
Краткое описание:
CAP TANT
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.4Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
Z (Non-ER)
Height - Seated (Max) :
0.125" (3.17mm)
Manufacturer Size Code :
G
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2711 (6728 Metric)
Size / Dimension :
0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V