STE2200-50T4KI
Артикул производителя:
STE2200-50T4KI
Производитель/Бренд:
Vishay Sprague
Краткое описание:
CAP TANT 2200UF 10% 50V AXIAL
Производитель :
Vishay Sprague
Категория товара :
Tantalum Capacitors
Capacitance :
2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
600mOhm
Failure Rate :
Features :
Wet Tantalum
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
T4
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Axial, Can
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Hermetically Sealed
Voltage - Rated :
50 V