T528Z157M006ATE012
Артикул производителя:
T528Z157M006ATE012
Краткое описание:
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Capacitance :
150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
12mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Manufacturer Size Code :
Z
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V