T528Z227M004ATE012
Артикул производителя:
T528Z227M004ATE012
Краткое описание:
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Capacitance :
220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
12mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4 V