T521X186M050ATE035
Артикул производителя:
T521X186M050ATE035
Краткое описание:
CAP TANT POLY 18UF 50V 2917
Capacitance :
18 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
X
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V