T528Z337M2R5ATE006
Артикул производителя:
T528Z337M2R5ATE006
Краткое описание:
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
6mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.067" (1.70mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V