T55T107M6R3C0200
- Артикул производителя:
- T55T107M6R3C0200
- Производитель/Бренд:
- Vishay Polytech
- Краткое описание:
- T55T107M6R3C0200
- Производитель :
- Vishay Polytech
- Категория товара :
- Tantalum - Polymer Capacitors
- Capacitance :
- 100 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 200mOhm @ 100kHz
- Features :
- General Purpose
- Height - Seated (Max) :
- 0.047" (1.20mm)
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- Manufacturer Size Code :
- T
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 105°C
- Package / Case :
- 1411 (3528 Metric)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Type :
- Molded
- Voltage - Rated :
- 6.3 V