4TPE100MZB
Артикул производителя:
4TPE100MZB
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
Tantalum - Polymer Capacitors
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35mOhm @ 100kHz
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
B2
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
4 V