T521X227M016ATE035
- Артикул производителя:
- T521X227M016ATE035
- Краткое описание:
- CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
- Capacitance :
- 220 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 35mOhm @ 100kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.169" (4.30mm)
- Lead Spacing :
- Lifetime @ Temp. :
- 2000 Hrs @ 125°C
- Manufacturer Size Code :
- X
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2917 (7343 Metric)
- Size / Dimension :
- 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 16 V