NOJC227M006SWJ
Артикул производителя:
NOJC227M006SWJ
Производитель/Бренд:
Ethertronics/AVX
Краткое описание:
CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2312
Производитель :
Ethertronics/AVX
Категория товара :
Niobium Oxide Capacitors
Capacitance :
220 µF
Current - Leakage :
26.4 µA
Dissipation Factor :
14%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V