NOJC227M004RWJ
Артикул производителя:
NOJC227M004RWJ
Краткое описание:
CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2312
Capacitance :
220 µF
Current - Leakage :
17.6 µA
Dissipation Factor :
8%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400 mOhms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4 V