NOJT476M001RWJ
Артикул производителя:
NOJT476M001RWJ
Краткое описание:
CAP NIOB OXID 47UF 20% 1.8V 1210
Capacitance :
47 µF
Current - Leakage :
1.7 µA
Dissipation Factor :
10%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.6 Ohms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Manufacturer Size Code :
T
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Supplier Device Package :
1210 (3528 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
1.8 V