NOJB226M006RWJV
Артикул производителя:
NOJB226M006RWJV
Производитель/Бренд:
Ethertronics/AVX
Краткое описание:
CAP NIOB OXID 22UF 20% 6.3V 1210
Производитель :
Ethertronics/AVX
Категория товара :
Niobium Oxide Capacitors
Capacitance :
22 µF
Current - Leakage :
2.6 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.9 Ohms
Features :
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Manufacturer Size Code :
B
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric), 1210
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Supplier Device Package :
1210 (3528 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V